BYGGHANDEL
“Hos oss får du trä från eget sågverk, hjälp att köra hem, ett välsorterat sortiment och kunskap om produkterna.”

Örebro

  • AB Karl Hedin Bygghandel
    Box 22081, 702 03  ÖREBRO
    Besöks-/leveransadress: Verkstadsgatan 12, 702 27 ÖREBRO
    Telefon: 019-20 99 00, Fax: 019-20 99 29

    Lat: N59º 15′ 51.85″
    Long: E15º 9′ 53.91″
    SWEREF99: 6636205, 394859

    Öppettider:
    Måndag-fredag: 06.30-17.00
    Lördag-söndag: stängt

    + Avvikande öppettider:

  • Leif Karlsson | PlatschefTelefon: 019-20 99 27, Mobil:070-331 18 86 E-post : leif.karlsson@abkarlhedin.se
  • Erik Helin | ButikschefTelefon: 019-20 99 13 E-post : erik.helin@abkarlhedin.se
  • Michael Nyhlén | LagerchefTelefon: 019-20 99 17 E-post : michael.nyhlen@abkarlhedin.se
  • Sören Karlsson | Telefon: 019-20 99 28 E-post : soren.karlsson@abkarlhedin.se
  • Bertil Skovlund | SäljareTelefon: 019-20 99 12, Mobil:070-610 99 12 E-post : bertil.skovlund@abkarlhedin.se
  • Björn Eliasson | SäljareTelefon: 019-20 99 25, Mobil:070-582 14 29 E-post : bjorn.eliasson@abkarlhedin.se
  • Linda Bengtsson | SäljareTelefon: 019-20 99 24, Mobil:072-566 87 00E-post : linda.bengtsson@abkarlhedin.se
  • Jonas Blückert | SäljareTelefon: 019-20 99 05, Mobil:070-416 94 20 E-post : jonas.bluckert@abkarlhedin.se
  • Peter Möllberg | SäljareTelefon: 019-20 99 37, Mobil:070-555 46 70 E-post : peter.mollberg@abkarlhedin.se
  • Magnus Olsén | SäljareTelefon: 019-209915 Mobil: 070-6631718E-post : magnus.olsen@abkarlhedin.se
  • Martina Hallblom | ButikssäljareTelefon: 019-20 99 30 E-post : martina.hallblom@abkarlhedin.se
  • Tony Fondelius | ButikssäljareTelefon: 019-20 99 26 E-post : tony.fondelius@abkarlhedin.se
  • Marcus Johansson | Kök,inrednings säljareTelefon: 019-20 99 33 E-post : marcus.johansson@abkarlhedin.se
  • Henrik Thor | Kök,inrednings säljareTelefon: 019-20 99 32E-post : henrik.thor@abkarlhedin.se
  • Peter Huss | UtlastningTelefon: 019-20 99 23 E-post : peter.huss@abkarlhedin.se
  • Christer Grahn | UtlastningTelefon: 019-209918E-post :
  • Tomas Hjort | UtlastningTelefon: 019-20 99 22 E-post :
  • Simon Jinghede | LagersäljareTelefon: 019-209904E-post : simon.jinghede@abkarlhedin.se
  • Börje Sandberg | LagersäljareTelefon: 019-20 99 16 E-post :
  • Jonathan Karlsson | LagersäljareTelefon: 019-209936E-post : jonathan.karlsson@abkarlhedin.se
  • Jan Johansson | LagersäljareTelefon: 019-20 99 03 E-post :
  • Henrik Hultman | LagersäljareTelefon: 019-209934E-post :
  • Tobias Pettersson | LagersäljareTelefon: 019-20 99 02 E-post :
  • Anette Damin | Data/AdministrationTelefon: 019-20 99 39, Mobil:070-629 82 25 E-post : anette.damin@abkarlhedin.se
  • Irene Lagergren | AdministrationTelefon: 019-20 99 00 E-post : irene.lagergren@abkarlhedin.se
  • Gunnvie Andersson | LogistikTelefon: 070-320 70 58 E-post : gunnvie.andersson@abkarlhedin.se
  • Stefan Lind | butikssäljareTelefon: 019-209914E-post : stefan.lind@abkarlhedin.se